Říká se jim vši silnic, někteří řidiči je nemůžou vystát. Nemáte rádi cyklisty? Pak se zaručeně pobavíte! Dr. techn h.c. Franz Hackenburg 7.1.2015, 13:20 Sdílet 1. Selfíčko na kole. Jak to asi dopadne? senorgif.com 2. Ten dojezdil... gifstache.com 3. Když vás kolo nemá rádo senorgif.com 4. V bikinách a s bouchačkou? Nevyhnutelný výsledek reddit.com 5. Kdyby za ním jelo auto... gifbin.com 6. Asi konstrukční chyba senorgif.com 7. Chlast na kolo co? Správně, nepatří! senorgif.com A pokud vás zajímá, proč někdo cyklistům nemůže přijít na jméno, přečtěte si, jak se chovají třeba v Praze... Sdílet TÉMATA
Důležitější než atentát na Heydricha: V Česku stále žije spousta lidí, kteří neznají svatbu Jiřího Káry Martin Miko
Je váš starý kotel na odpis? Pražská plynárenská aktuálně nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle Komerční článek
Na co koukat v únoru? Netflix oprášil Modrou lagunu, ČT uvede historický krimiseriál s Langmajerem Kateřina Horáková
Krvavá neděle v Severním Irsku: Den, kdy britští výsadkáři stříleli do zad prchající demonstranty Jan Fiedler
Hit internetu Bernie Sanders: Sedící senátor v palčácích vydělal charitě desítky milionů korun Martin Miko
RECENZE: Případ mrtvého nebožtíka je něco mezi Kameňákem a Bláznivou střelou počesku Kateřina Horáková