Říká se jim vši silnic, někteří řidiči je nemůžou vystát. Nemáte rádi cyklisty? Pak se zaručeně pobavíte! Dr. techn h.c. Franz Hackenburg 7.1.2015, 13:20 Sdílet 1. Selfíčko na kole. Jak to asi dopadne? senorgif.com 2. Ten dojezdil... gifstache.com 3. Když vás kolo nemá rádo senorgif.com 4. V bikinách a s bouchačkou? Nevyhnutelný výsledek reddit.com 5. Kdyby za ním jelo auto... gifbin.com 6. Asi konstrukční chyba senorgif.com 7. Chlast na kolo co? Správně, nepatří! senorgif.com A pokud vás zajímá, proč někdo cyklistům nemůže přijít na jméno, přečtěte si, jak se chovají třeba v Praze... Sdílet TÉMATA
Důležitější než atentát na Heydricha: V Česku stále žije spousta lidí, kteří neznají svatbu Jiřího Káry Martin Miko
KOMENTÁŘ: Koronavirus není tak nebezpečný, říkají oficiální data Státního zdravotního ústavu redakce G.cz
Donald Trump konečně couvnul, Joe Biden pomalu sestavuje kabinet. Antony Blinken bude ministr zahraničí Jan Studnička
První transport do Terezína: Účastníci si mysleli, že jedou do pracovního tábora. V ghettu nakonec zahynuly tisíce lidí včetně dětí Jana Mrákotová
Sbírka potravin letos s dámským spolkem ze Slunečné - Batulková, Stryková, Preissová a Decastelo nakupovaly jak zběsilé Redaktor