Říká se jim vši silnic, někteří řidiči je nemůžou vystát. Nemáte rádi cyklisty? Pak se zaručeně pobavíte! Dr. techn h.c. Franz Hackenburg 7.1.2015, 13:20 Sdílet 1. Selfíčko na kole. Jak to asi dopadne? senorgif.com 2. Ten dojezdil... gifstache.com 3. Když vás kolo nemá rádo senorgif.com 4. V bikinách a s bouchačkou? Nevyhnutelný výsledek reddit.com 5. Kdyby za ním jelo auto... gifbin.com 6. Asi konstrukční chyba senorgif.com 7. Chlast na kolo co? Správně, nepatří! senorgif.com A pokud vás zajímá, proč někdo cyklistům nemůže přijít na jméno, přečtěte si, jak se chovají třeba v Praze... Sdílet TÉMATA
Důležitější než atentát na Heydricha: V Česku stále žije spousta lidí, kteří neznají svatbu Jiřího Káry Martin Miko
Trhala velrybu dynamitem. Před půl stoletím v Oregonu vyhodili uhynulého vorvaně do vzduchu Kateřina Horáková
Největší bitevní loď v Evropě: Obávaný Tirpitz měřil čtvrt kilometru a vážil 43 tisíc tun Martin Miko
Do seriálu Koruna nakráčela Železná lady! Gillian Anderson znovu dokazuje, že není jenom Scullyová Jan Studnička
Svatá Anežka Česká: Blahořečení světice z rodu Přemyslovců se stalo předzvěstí sametové revoluce Jana Mrákotová
Další nepokoje v Polsku. Nelegální krajně pravicový pochod se včera ve Varšavě střetl s policií Jan Studnička