Říká se jim vši silnic, někteří řidiči je nemůžou vystát. Nemáte rádi cyklisty? Pak se zaručeně pobavíte! Dr. techn h.c. Franz Hackenburg 7.1.2015, 13:20 Sdílet 1. Selfíčko na kole. Jak to asi dopadne? senorgif.com 2. Ten dojezdil... gifstache.com 3. Když vás kolo nemá rádo senorgif.com 4. V bikinách a s bouchačkou? Nevyhnutelný výsledek reddit.com 5. Kdyby za ním jelo auto... gifbin.com 6. Asi konstrukční chyba senorgif.com 7. Chlast na kolo co? Správně, nepatří! senorgif.com A pokud vás zajímá, proč někdo cyklistům nemůže přijít na jméno, přečtěte si, jak se chovají třeba v Praze... Sdílet TÉMATA
Důležitější než atentát na Heydricha: V Česku stále žije spousta lidí, kteří neznají svatbu Jiřího Káry Martin Miko
Kluci na pokeru po mně často chtějí podpis mojí přítelkyně, říká pokerová hráčka Barbora Mlejnková redakce G.cz
Necelý kilometr po kolejích: Nanebevzetí Panny Marie je nejzcestovalejší kostel v Česku Jan Studnička
Udělejte skok vpřed. Nový smartphone Huawei Mate 40 Pro představuje špičku v mnoha směrech Komerční článek
Midnight Sky pošle Clooneyho na Arktidu. Post-apo sci-fi novinku slavný herec i sám režíroval Kateřina Horáková
Paul McCartney číslo osmnáct: Bývalý Beatlesák nahrál během lockdownu novou desku s názvem McCartney III Jan Fiedler