Zatímco proevropské a proimigrační strany neustále ničí plakáty Svobody a přímé demokracie, lepí na billboardy pirátské samolepky a píší ošklivé komentáře pod sluníčkové příspěvky Tomia Okamury, chudáci z SPD smutní a dávají to veřejně najevo. Dokonce natočili i emotivní video, ve kterém někteří členové SPD doslova pláčou nad útoky „extrémistů“, které ale nikoho nezajímají, protože se dějí všem politikům.





Komerční článek
Arian Ebrahimi
Jan Studnička
Kateřina Horáková
Jana Mrákotová
Redaktor


