Říká se jim vši silnic, někteří řidiči je nemůžou vystát. Nemáte rádi cyklisty? Pak se zaručeně pobavíte! Dr. techn h.c. Franz Hackenburg 7.1.2015, 13:20 Sdílet 1. Selfíčko na kole. Jak to asi dopadne? senorgif.com 2. Ten dojezdil... gifstache.com 3. Když vás kolo nemá rádo senorgif.com 4. V bikinách a s bouchačkou? Nevyhnutelný výsledek reddit.com 5. Kdyby za ním jelo auto... gifbin.com 6. Asi konstrukční chyba senorgif.com 7. Chlast na kolo co? Správně, nepatří! senorgif.com A pokud vás zajímá, proč někdo cyklistům nemůže přijít na jméno, přečtěte si, jak se chovají třeba v Praze... Sdílet TÉMATA
Důležitější než atentát na Heydricha: V Česku stále žije spousta lidí, kteří neznají svatbu Jiřího Káry Martin Miko
PES jde do boje s covidem. Bude se umívat nebo cenit zuby, řekl ministr zdravotnictví Blatný Jana Mrákotová
Od dubna klesla v Americe úmrtnost nakažených covidem o třetinu. Radovat se je ale předčasné, varují vědci Jan Studnička
RECENZE: Pražským orgiím chybí orgie. Pavlásková natočila dvě hodiny prázdných řečí bez pointy Kateřina Horáková
Seriál Fargo je důstojná pocta oscarovému snímku bratří Coenů, našlapaná odkazy na jejich další filmy Kateřina Horáková